HAKKIMIZDA
Genel Müdür Mesajı

Ülkemiz, Balkanlar, Kafkasya ve Ortadoğu üçgenininen stratejik noktasında olup jeopolitik açıdan büyük önem taşımaktadır.

Stratejik, politik, ekonomik ve askeri açıdan riskleri yönetebilmek, tehditleri önceden sezip engelleyebilmek kaygan zeminli dünyada ayakta kalmanın tek yoludur.

Tüm dünyayı tehdit eden terör olayları güvenlik ve koruma hizmetlerinin önemini büyük ölçüde arttırmıştır. İşte bu noktada SECURINET uzman yönetim kadrosuyla "Hizmette Güven" sloganıyla çalışmalarını sürdürmekte ve güvenlik sektöründe önemli başarılara imza atmaktadır.

Hizmette güven başlangıçtan beri temel prensibimizdi. Bu prensibi boyutlandırarak, kişilerin ve şirketin tüm ihtiyaçlarını karşılamak hedefi ile birleştirdiğimizde, SECURINET Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş 'nin hizmette güven ve sınırsızlık biçiminde formüle edilen amacı da belirlenmiş oldu.

Bu anlayışın ışığı altında insana yatırım yapmak geleceğimizin teminatı genç kuşaklara olanak sağlamak ve gençlerin heyecanı ve coşkusu ile dinamizmimizi arttırmak en doğru ve en büyük yatırım alanı olarak göründü. Nitekim, bu anlayış başarıya ulaştı ve bugün SECURINET'in gerçekten genç ve dinamik bir yapılanma içinde olduğunu iftiharla söyleyebiliriz.

SECURINET güvenlik alanında uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini kusursuz bir biçimde sağlamak amacından hiçbir zaman taviz vermeden hizmet sunmaktadır.

SECURINET'in elde ettiği başarılar tüm ekibimizin özverili ve titiz çalışmasının ürünüdür. İşbirliği içinde bulunduğumuz tüm kuruluşlara, çalışanlarımıza ve tüm müşterilerimize artarak devam eden katkı ve destekleri için teşekkür ederiz. Yakın gelecekte, SECURINET Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş yatırımlarını hizmetleri ile destekleyerek kendine özgü, farklı hizmet anlayışını yaygınlaştırmaya ve istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam edecektir.

Sağlıklı ve güvenli günler dileklerimle saygılar sunarım.

BÜLENT PERUT
GENEL MÜDÜR
bulentperut@securinet.com.tr
Resim Galerisi