HAKKIMIZDA
Tarihçemiz

SECURINET & L.I.A Güvenlik Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1997 yılında ABD'de faaliyet gösteren Lion Investigation Academy' nin Türkiye temsilcisi olarak kurulmuştur.

SECURINET & LIA' nın kurucu ortakları arasında ABD'de yetişmiş ve Lion Investigation Academy tarafından yetiştirilmiş uzmanlar bulunmakta olup ARALIK 2004 tarihinde SECURINET Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.' ne dönüşmüştür. SECURINET 'in üst düzey yönetici kadrosunda hem ABD'de hem de ülkemizde görev yapmış güvenlik uzmanları, müfettişler, yöneticiler bulunmaktadır.

Bugün Türkiye'nin önde gelen yerli, yabancı, kurum ve kuruluşlarına hizmet veren firmamız, Türkiye'de ilk kez Türkiye jokey kulübünün ülke çapındaki tesislerinin güvenlik modernizasyonunu başarıyla tamamlamıştır.

Seçkin müşteri portföyü ile özel güvenlik sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

GÜVENLİK BİZİM İŞİMİZDİR
Yakın Koruma

1998 yılında başlattığımız Yakın Koruma Hizmetleri, 24 saat müşteri güvenliğini sağlar. Yapılan talepler doğrultusunda konusunda iyi eğitilmiş ekibimiz olabilecek tehlikeleri önceden belirler, tanımlar ve riski en aza indirecek şekilde önlemler alır. Tüm konular en yüksek düzeyde gizlilik ilkesine göre ele alınır. Müşteri gizliliğine ve özlük haklarına konu öncesi, esnası ve sonrasında dikkat edilir. Ekibimiz yabancı dil bilen, fiziksel, psikolojik ve zihinsel yetileri yüksek kişiler arasından seçilmektedir.Bu ekibimiz sürekli olarak eğitime tabii tutulmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Kişi ve Kurumlar :

  • Yabancı Temsilciler,
  • Üst Düzey Yöneticiler,
  • Çokuluslu bir Oteller Zincirinin Başkanı,
  • Uluslararası bir Hastanenin Sahibi,
  • Çeşitli Şirket ve Holding Üst Düzey Yöneticileri,
  • Sanatçılar,
  • Üst Düzey Basın Kuruluşları
Resim Galerisi