İNSAN KAYNAKLARI
Seçme ve Yerleştirme

Eleman ihtiyaçlarımız, pozisyonun özelliklerine göre şirket içi kaynaklar, gazete ilanları, danışmanlık firmaları ve yerel radyolar gibi kaynaklar yolu ile aranan niteliklere uygun kişilerden karşılanmaktadır. İş Başvuruları için Özgeçmişinizi (CV) ik@securinet.com.tr mailine gönderebilirsiniz.


Seçim Testleri

Psikoteknik yöntemlerden ön eleme aracı olarak ve bazı pozisyonlarda, son karar aşamasında, mesleki kişilik özelliklerinin ölçümünde yararlanılmaktadır.


Mülakat

Pozisyonun özelliklerine göre farklı yöntemlerle yapılabilen mülakat süresince, ilk görüşme İnsan Kaynakları departmanı ile yapılmakta, ikinci görüşme bölüm yöneticisi tarafından gerçekleştirilmektedir.


Oryantasyon

İşe başlatılan adayların şirket kültürünü ve işi daha iyi tanımaları için, pozisyonlara göre farklı özelliklerde hazırlanmış, detaylı oryantasyon programları uygulanmaktadır.


Yükselme Olanakları

Sürekli gelişen organizasyonumuzda politikamız, geleceğin kadrolarını şirket içinden yetişirmektir. Özellikle yönetim kadrosuna yapılan atamaların şirketin çeşitli süreçlerinde yer alarak farklı sorumluluklar almış kişilerden olması hedeflenmektedir.


Ücret Politikası

Enflasyon, kendi sektöründe firmalar ile ilgili piyasa araştırması ve kişisel performansa dayalı ücret yönetim sistemi uygulanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Şirketimiz 4857 sayılı İş Kanunu gereği yapılan tüm gereklerine ilaveten projelerimizde yemek bedeli olarak ticket uygulamasına gitmektedir. Çeşitli projelerimizde personel servis hizmeti verilmekte, personel servis imkanı olmayan projelerimizde ise yol parası, mavi kart bedeli olarak ödenmektedir. Personelin göstermiş olduğu performans doğrultusunda maç, tiyatro biletleri v.b. gibi motivasyon arttırıcı öğeler ödül olarak verilmektedir.


Aranan Nitelikler

Güvenlik elemanı olarak T.C. vatandaşı adaylardan 5188 Sayılı Kanunun 10 ncu maddesinde belirtilen şartların yanı sıra takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü ve girişimci olma, esnek düşünebilme ve çözüm üretebilme gibi özellik ve beceriler aranmaktadır.


Asgari Eğitim Düzeyi

Pozisyona bağlı olarak öncelikle lise ya da üniversite, minimum orta okul mezunu olması.


Fiziksel Yeterlilik

Görevini yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmayanlardan, erkek adaylarda minumum 175 cm., bayan adaylarda minumum 165 cm. boy olması.


Adli Sicil Durumu

Kamu haklarından kısıtlı olmamak, her hangi bir adli sicil kaydının bulunmaması.


Askerlikle İlgili Tutum

Erkek adaylarda muvazzaf askerlik hizmetini tamamlamış olması.