GÜVENLİK BİZİM İŞİMİZDİR
Okulumuz

Özel güvenlik eğitim kurumumuz “SECURINET ÖZEL GÜVENLİK OKULU EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.”, 21 Şubat 2005 itibari ile eğitim faaliyetine başlamıştır.

Ülke ekonomilerinin %70’ini oluşturan hizmet sektörü, içinde barındırdığı insan öğesinin önemini vazgeçilmez kılmaktadır. Özellikle özel güvenlik sektörü, teknik bilgi ve becerinin yanında, hoşgörü ve saygıyı en fazla kullanmamız gereken sektördür. Bu bilinçten hareketle Okulumuz, , özel güvenlik sektörünün her kademesinde yetkin, bilgili, becerili ve topluma saygılı bireyler kazandırmayı ve meslek edindirmeyi hedeflemiştir.

Bu hedefin ışığında;
90 saatlik Silahsız Özel Güvenlik Temel Eğitimi
120 saatlik Silahlı Özel Güvenlik Temel Eğitimi
30 saatlik Silah ve Atış Bilgisi derslerinden oluşan Uygulamalı Özel Güvenlik Temel Eğitimlerini başarı ile vermektedir.

Kullanılmayan bilgi, hayata geçirilemeyen kural ve davranışlar, verdiğimiz tüm emeklerin boşa gitmesine yol açacak ve iş yaşantımızı içi boş, işlevini kaybetmiş bir havuza döndürecektir. Başarı, ancak disiplin, dikkat ve gerek mesleğimize gerekse takım arkadaşlarımıza gösterdiğimiz özenle sağlanabilir. İş yerindeki başarı ve bunun uzantısı olan müşteri memnuniyeti tüm bunların yansımasıdır.

Daima başarıyı hedeflemeniz ve ulaşmanız dileğiyle…

Kursa başvuru yapabilmek için aşağıdaki telefonlardan bizimle irtibata geçiniz.

    

E-mail:okul@securinet.com.tr

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGE VE ŞARTLAR
-2 adet nüfus cüzdan fotokopisi
-4 adet fotoğraf
-Diploma fotokopisi veya yerine geçen belge
-İkametgah senedi
-2 adet Sertifika (30 saat silah eğitim alacak olanlar için)
-2 adet Silahsız ÖGG Kimlik Kartı Fotokopisi (30 saat silah eğitimi alacak olanlar için)

EĞİTİM ALABİLMENİZİN YASAL KOŞULLARI;
“Silahsız” Özel Güvenlik Temel Eğitimi almak istiyorsanız TC vatandaşı, 18 yaşını doldurmuş ve en az ortaokul mezunu olmalısınız.
“Silahlı” Özel Güvenlik Temel Eğitimi almak istiyorsanız TC vatandaşı, 21 yaşını doldurmuş ve en az lise mezunu olmalısınız.
“Uygulamalı” Özel Güvenlik Temel Eğitimi almak istiyorsanız TC vatandaşı, 21 yaşını doldurmuş ve en az lise mezunu olmalısınız.


Resim Galerisi